AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nimag en Van der Kooi fuseren niet
B.V. Nimag en Van der Kooi Sportscars tekenden eerder dit jaar een intentieverklaring om met elkaar te fuseren. Dat gaat niet door.
B.V. Nimag en Van der Kooi Sportscars tekenden eerder dit jaar een intentieverklaring om met elkaar te fuseren. Dat gaat niet door.
B.V. Nimag, importeur van Morgan en TVR en Van der Kooi Sportscars, die Lotus, Caterham en Noble vertegenwoordigt, wilden graag de krachten bundelen en alle merken samen onder één dak brengen. Dat plan gaat niet door. Beide bedrijven hebben 'in goed onderling overleg' besloten dat de fusie niet doorgaat.
Beide bedrijven gaan in ongewijzigde vorm verder. Morgan en TVR worden vanuit Vianen verkocht en Van der Kooi heeft filialen in Lochem en Amsterdam.
Plaats een reactie
Lees ook
Nieuws
Porsche jaagt op Chinezen met nóg snellere Taycan
Autotest
Test: Lamborghini Temerario - zo veel toeren in een turbomotor niet eerder meegemaakt
Reportage
Deze Duitse supercar uit de jaren 90 kun je kennen van Need for Speed, in het echt is er maar één
Reportage
Alfons Kirchen vond klapkoplampen van Porsche 928 lelijk en daarom bestelde hij 'm met die van 944
Nieuws