Nieuwe tijden, nieuwe auto: Suzuki
Verzin een naam voor een nieuwe auto en bedenk dan ook nog een leuke leus. Dat deed Suzuki. De nieuwe auto is de Liana en de Japanners bedachten dat je die letters wel kunt gebruiken voor de volgende woorden Life in a new age.
Wat voor betekenis je er ook aan geeft, de naam Liana ligt lekker in het gehoor. Nu dus maar hopen dat de nieuwe Suzuki net zo lekker op de weg ligt. De Liana heeft rondom McPherson wielophanging, die is afgesteld voor Europese wegen en we zijn natuurlijk benieuwd naar de rijkwaliteiten van het nieuwe model. Pas eind juni kunnen we daarover meer vertellen, want dan zal de pers met de Liana gaan rijden.
De Liana valt met zijn lengte van 4,23 m in de klasse van de Golf, maar is wel een decimeter hoger (1,55 m). Gelukkig zijn de verhoudingen goed en oogt hij niet als een auto die alleen geschikt is voor mensen met een hoed. Het interieur heeft een conventionele opstelling met goed gevormde stoelen voorin en twee duidelijke zitplaatsen achterin. Voor nood is er een derde (heup)gordel beschikbaar op de achterbank. Uiteraard heeft de Liana twee airbags voorin en zijn zij-airbags als optie leverbaar. Opvallend is het ontwerp van het dashboard, met een LCD instrumentenpaneel.
De voorwielaangedreven Liana krijgt de beschikking over een 1,3- en een 1,6-liter 16-klepper, met respectievelijk 66 kW/90 pk en 76 kW/104 pk. Een vierwielaangedreven 1.6-versie komt eveneens beschikbaar.
De Liana wordt in juli in de Nederlandse Suzuki-showrooms verwacht. (Henny Hemmes)
PRIVATE LEASE Suzuki
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Suzuki Swift 1.2 Style Smart Hybrid | Climate Control | 10 JAAR GARANTIE!! | Navi | Camera
- 2025
- 13.426 km

Suzuki Swift 1.2 Select Smart Hybrid | Cruise Control | Navigatie | 10 JAAR GARANTIE!!
- 2021
- 62.867 km

Suzuki S-Cross 1.4 Boosterjet Select Smart Hybrid | Carplay | Climate Control | Trekhaak | 10 JAAR GARANTIE!!
- 2022
- 63.442 km
Lees ook

Deze Suzuki Swift kan nog heel wat jaren mee - Liefhebber gezocht

Nu ook tot 10 jaar garantie bij Suzuki

Deze Japanners hadden een diesel van Peugeot

Anton kocht zijn Suzuki LJ in 1987, het bleek ideale date-auto die hij nog steeds heeft

