Nieuwe motorvarianten bij Seat

Nieuwe motorvarianten bij Seat
Seat heeft op de Barcelona Motor Show tal van nieuwe model/motorcombinaties gepresenteerd. Klapper is de 225pk sterke Leon Cupra R.

Seat heeft op de Barcelona Motor Show tal van nieuwe model/motorcombinaties gepresenteerd. Klapper is de 225pk sterke Leon Cupra R.

Als sinds vorig jaar maakt de Cupra R met een 210 pk sterke 1,8-liter turbomotor deel uit van het Leon-modellenprogramma. In de nieuwste versie is het vermogen verhoogd naar 225pk. De topsnelheid komt daarmee riant boven de 240 km/h uit, terwijl de acceleratie van 0-100 km/h in minder dan 7 seconden moet kunnen plaatsvinden.

Verder is er bij bijna alle modelseries nog ander klein motorennieuws te melden. De Leon en Toledo waren al met drie verschillende TDI-motoren leverbaar, en daar komt nu een 130pk versie bij, die al langer leverbaar is in diverse Volkswagens en Audi's. De Ibiza en Cordoba krijgen de driecilinder 1.4 TDI-motor (75pk), bekend van o.a. de Volkswagen Polo en Lupo. Ook worden beide modellen leverbaar met een 115pk 2,0-liter benzinemotor. Voorlopig is dat dan de krachtigste benzinemotor voor Ibiza en Cordoba, totdat eventuele Cupra-versies verschijnen.

Het is nog niet bekend of en wanneer deze versies naar Nederland komen.

PRIVATE LEASE Seat

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.