AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuwe CEO voor Hyundai Motor Company
Wisseling van de wacht
6
Wisseling van de wacht bij Hyundai. Hyundai Motor Company heeft straks een nieuwe CEO, een bekend gezicht bij de ambitieuze Genesis-divisie van de Zuid-Koreaanse autobouwer.
De 56-jarige Jaehoon (Jay) Chang mag zich straks de nieuwe president en CEO van Hyundai Motor noemen. Let wel, de Raad van Bestuur moet nog de definitieve beslissing nemen. Chang is geen vreemde bij de autobouwer. Jaehoon Chang was immers voorheen hoofd van Hyundai Motor en was het hoofd van de Genesis-afdeling binnen het concern.
De huidige CEO, Wonhee Lee, blijft aan als president van Hyundai Motor. Lee gaat zich straks onder meer bezighouden met bedrijfstakken binnen Hyundai die zich bezighouden met nieuwe mobiliteit.
PRIVATE LEASE Hyundai
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
Hyundai komt vanaf 2027 met 'EV's met verbrandingsmotor'
Nieuws
In de kleine elektrische Hyundai Inster kun je nu een persoon extra meenemen
Hyundai Concept Three: zo (ongeveer...) wordt de Hyundai Ioniq 3! [+VIDEO]
Nieuws
Bouw accufabriek van Hyundai stilgelegd na honderden aanhoudingen
Nieuws