AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuwe CEO voor Hyundai Motor Company
Wisseling van de wacht
6
Wisseling van de wacht bij Hyundai. Hyundai Motor Company heeft straks een nieuwe CEO, een bekend gezicht bij de ambitieuze Genesis-divisie van de Zuid-Koreaanse autobouwer.
De 56-jarige Jaehoon (Jay) Chang mag zich straks de nieuwe president en CEO van Hyundai Motor noemen. Let wel, de Raad van Bestuur moet nog de definitieve beslissing nemen. Chang is geen vreemde bij de autobouwer. Jaehoon Chang was immers voorheen hoofd van Hyundai Motor en was het hoofd van de Genesis-afdeling binnen het concern.
De huidige CEO, Wonhee Lee, blijft aan als president van Hyundai Motor. Lee gaat zich straks onder meer bezighouden met bedrijfstakken binnen Hyundai die zich bezighouden met nieuwe mobiliteit.
PRIVATE LEASE Hyundai
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Hyundai i30 1.4i Active Airco APK
- 2009
- 227.294 km
€ 2.499

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI HEV N Line 180PK+Led+Leder+19"Lmv+camera+adaptive-cruise+breed-navigatie+vitrual SUPER DEALER ONDERHOUDEN
- 2023
- 156.895 km
€ 24.999

Hyundai Tucson 1.6 GDi Premium*DealerOh*Trekhaak*Navi*Camera*Carplay*Stoelverw
- 2018
- 69.985 km
€ 18.995
Lees ook

AutoWeek 2025: 'Dit is de overall winnaar van de eindejaarsprijzen'
Nieuws

Grootste elektrische Hyundai ooit klaar voor debuut
Vraag en Antwoord

'Mijn dealer gaf veel meer coulance bij defecte airco dan importeur, dat is toch niet eerlijk?'
Nieuws

Hyundai Staria vernieuwd: uitgesproken ruimtereus omarmt fysieke knoppen
Vergelijkende test



