Nieuwe bus van Hyundai

Hyundai H1
Hyundai toont de opvolger van de populaire H200 bestelauto. Hij heet voorlopg H1, maar misschien verandert dat nog voordat hij naar Europa komt.
Hyundai toont de opvolger van de populaire H200 bestelauto. Hij heet voorlopg H1, maar misschien verandert dat nog voordat hij naar Europa komt.
Hyundai toont de H1 bestelauto op de autobeurs in Seoel. Hij is ten opzichte van zijn voorloper flink gegroeid: de lengte is 5,13 meter, 9 centimeter meer dan nu en de breedte is met 1,92 meter liefst tien centimeter groter. De wielbasis reikt nu tot 3,20 meter en dat is twaalf meer dan voorheen.
In Europa wordt de nieuwe besteller, die overigens ook de personenversie Satellite aflost, heeft een inhoud van 2,5-liter en een vermogen van 170 pk en een maximaal koppel van 400 Nm. De besteller haalt hiermee 185 km/u en als gemiddeld verbruik wordt 7,1 liter op 100 km opgegeven.
In het begin van 2008 wordt de nieuwe bestelauto in de showrooms van Hyundai gerold.

PRIVATE LEASE Hyundai

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.