AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuwe 5-serie stuwt kwartaalomzet BMW
Nettowinst 13,6 procent gestegen
33
BMW heeft in het afgelopen kwartaal zijn omzet licht weten op te krikken. Het merk deed vooral goede zaken met de nieuwe 5-serie, zo laat BMW weten.
De omzet steeg in de afgelopen drie maanden met 3,1 procent tot 25,8 miljard euro. De fabrikant verkocht ruim 633.000 auto's, een stijging van 4,6 procent. De nettowinst steeg met 13,6 procent tot 2,2 miljard euro.
BMW bereikte gisteren een akkoord met de Duitse overheid en andere Duitse autobouwers over reparaties van dieselauto's in de nasleep van het grote wereldwijde dieselschandaal. Het bedrijf kampt ook nog met onderzoeken naar een vermeend kartel met Volkswagen en Mercedes-moederbedrijf Daimler.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
Lees ook
Op Zoek Naar

Vanwege het heuglijke youngtimernieuws: een geinige Saab, dikke BMW of lekkere Porsche
Nieuws

BMW iX2 Pure Edition biedt meer luxe voor minder geld
Nieuws

BMW iX3 is World Car of the Year
Nieuws

Het bewijs: brandstofgestookte BMW X1 gaat verder met Neue Klasse-neus
Nieuws



