AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Namen raden bij Citroën
Citroën heeft twee namen geregistreerd. De eerste hoort waarschijnlijk bij een concept car op basis van de nieuwe C5; naar de tweede kunnen we alleen maar raden.
Citroën heeft volgens de Franse automedia de namen C-Airscape en C-Cactus vastgelegd. Die eerste is hoogstwaarschijnlijk bedoeld voor een concept car op basis van de nieuwe C5. Dat nieuwe model wordt gepresenteerd op de beurs in Frankfurt. Naar het zich laat aanzien wordt die meteen geflankeerd door een studiemodel van een coupécabriolet die de naam C-Airscape heeft.
De naam C-Cactus is eveneens geclaimd en daarover zijn de aanwijzingen wat minder concreeet. Het is in elk geval de naam van een tweede concept car. Wellicht heeft die iets te maken met het nieuwe Citycargo-project waarvan we gisteren een model van Fiat lieten zien. Het is ook mogelijk dat de naam is gekoppeld aan een auto die een opwarmer is voor de volgende C3. Tot slot is het mogelijk dat de C-Cactus een studiemodel is voor een toekomstige retro-2CV. Of wordt onze fantasie nu iets te veel geprikkeld?
Plaats een reactie
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Citroën C1 1.0 1e EIG | Airco | Elektr. R. | CV | Toerenteller | 5-deurs!
- 2012
- 35.085 km
€ 5.900

Citroën C3 Aircross 1.2 PureTech S&S Shine GARANTIE/AUTOMAAT/NW.DISTRI/CARPLAY/NAVI/CLIMA/CAMERA/CRUISECONTR. rijklaarprijs!
- 2018
- 59.555 km
€ 14.895

Citroën C1 1.0 e-VTi Style Edition AIRCO, Cruise Control, NAP
- 2015
- 221.332 km
€ 3.950
PRIVATE LEASE Citroën
Lees ook
Nieuws

Plug-in hybride Citroën C5 Aircross is 30 pk sterker, maar daar ga je helemaal niets van merken
Nieuws

‘Stellantis wil Leapmotor-techniek gebruiken voor eigen merken’
Nieuws

Voor deze Citroën BX was er altijd al een liefhebber - Liefhebber gezocht
Nieuws

Een nieuwe SM of Gullwing? DS en Mercedes-Benz laten ons dromen
Mijn eerste auto


