AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes leukt SLK en SL op
22
Tussen al het modellennieuws door introduceert Mercedes de SLK Grand Edition en de SL Night Edition. Beide roadsters zitten in de herfst van hun carrière, de opvolgers zijn al vergevorderd en dan kunnen ze zulke pakketten goed gebruiken.
De Mercedes SLK Grand Edition is gespoten in een lak die het merk Designo Graphite noemt. Met 18 inch wielen, een speciaal interieur met fraaie stiksels en leer en natuurlijk Grand Edition-emblemen krijgt de uitstraling van de SLK een boost.
De opvolger van de huidige SLK is vorig jaar al diverse malen gesignaleerd. Dat geldt overigens ook voor de nieuwe generatie SL-klasse. Maar om het huidige model niet met stille trom te laten vertrekken, bedacht Mercedes-Benz de Night Edition. Ook deze uitvoering beschikt over speciale lak, Designo Magno Night Black.
De grootste roadster staat op 19 inch wielen, heeft zilverkleurige remklauwen en net als bij de SLK Grand Edition zijn bij de SL Night Edition de koplampen donkerder getint. In het interieur zorgen leer en chroom voor een mooie ambiance.
De Nederlandse details van deze uitvoeringen zijn nog niet bekend.
PRIVATE LEASE Mercedes-Benz
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mercedes-Benz GLC 300e 4MATIC Business Solution AMG Hybride Navigatie Cruise Control 19LMV 360 Camera Schuifdak
- 2022
- 33.040 km
€ 53.950

Mercedes-Benz A-klasse 180 CDI | Pano | LED | Spoiler | Airco | Navi | Parkeersens.
- 2013
- 225.580 km
€ 10.400

Mercedes-Benz GLE Mercedes-AMG 53 Hybrid 4MATIC+ | Trekhaak | Panorama schuif/kanteldak | Burmester® sound system | 22 Inch AMG Velgen | Alarm Klasse 3 | Memory Voorstoelen | 360°-Camera | Inclusief 24 maanden MB Certified garantie voor Europa.
- 2025
- 17.083 km
€ 127.945
Lees ook

AutoWeek 2025: 'Dit is de winnaar van de eindejaarsprijs beste innovatie EV'
Vergelijkende test

De Lotus Omega en de Mercedes E500 maken nu nog steeds indruk met kracht en snelheid
Nieuws

Stilletjes genieten in een occasion van een ton
Nieuws

Designbaas Mercedes-Benz vertrekt, maar wordt niet opgevolgd door AI
Nieuws

