Mercedes C-klasse Sportcoupé vanaf

Mercedes-Benz C-klasse
Het werd al verwacht dat de C-klasse Sportcoupé nauwelijks goedkoper zou worden dan de sedan. Met een startprijs van f 69.900 is het verschil slechts 600 gulden.

Het werd al verwacht dat de C-klasse Sportcoupé nauwelijks goedkoper zou worden dan de sedan. Met een startprijs van f 69.900 is het verschil slechts 600 gulden.

Voor dat bedrag heb je de C 180 Sportcoupé met een 129 pk viercilinder 2-liter benzinemotor. Verder bestaat het gamma uit de C 200 Kompressor (f 75.900), de C 230 Kompressor en de 220 CDI (beide f 82.900). Standaard heb je dan o.a. ABS met rem-assistent, stabiliteitsregeling, tractiecontrole, centrale deurvergrendeling met afstandbediening en stalen 16-inch wielen. Tegen meerprijs zijn het Evolution- en Evolution-AMG pakket te bestellen, met o.a. een sportonderstel en 17-inch lichtmetalen velgen. Bovendien kunnen alle versies tegen meerprijs met een vijftraps sequentieel schakelende automaat uitgerust worden.

Naast het Sportcoupé nieuws valt er bij de sedan ook nog iets te melden. De al eerder aangekondigde 270 CDI is eindelijk leverbaar. De 170 pk sterke diesel is vanaf f 98.500 verkrijgbaar.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.