Mercedes-Benz komt met een C 63 AMG Black Series
Onze spionagefotograaf betrapte de auto op de Nordschleife. Het recept is zoals bij alle Black Series: meer vermogen en gewichtsbesparing. We weten door andere AMG-producten uit het verleden dat het met dat vermogen wel goed komt: in de CLK 63 AMG had de 6,2-liter V8 bijvoorbeeld een vermogen van 507 pk en in de E 63 AMG was dit bijvoorbeeld zelfs 525 pk. Ruimte genoeg nog voor verbetering ten opzichte van de 457 pk van de gewone C 63 AMG, dus.
Gewicht besparen kan natuurlijk op verschillende manieren. In de CLK 63 AMG Black Series haalde AMG bijvoorbeeld de achterbank weg, en de tape op de achterste zijruiten zou er op kunnen duiden dat ook hier iets dergelijks aan de hand is. Verder bestaat de Black Series-behandeling waarschijnlijk ook uit toepassing van extra koolstofvezel.
Mercedes-Benz hult zich nog in nevelen over de status van deze auto, maar wij verwachten 'm rond de jaarwisseling te kunnen verwelkomen.
PRIVATE LEASE Mercedes-Benz C-klasse
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mercedes-Benz C-klasse Estate C43 AMG 4MATIC NW Type Pano Schaalstoel Burmester Head Up Carplay Memory Trekhaak
- 2019
- 93.752 km

Mercedes-Benz C-klasse 180 Business Class Avantgarde | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | AUTOMAAT | NAVI | CRUISE |
- 2012
- 109.495 km

Mercedes-Benz C-klasse 180 Business Class Avantgarde
- 2012
- 142.041 km