AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz draait top-kwartaal
6 procent meer auto's verkocht
27
Mercedes-Benz heeft het beste kwartaal in zijn geschiedenis achter de rug. Het luxemerk van het Duitse autoconcern Daimler verkocht in de eerste drie maanden van dit jaar wereldwijd meer dan 594.000 voertuigen, een toename van 6 procent in vergelijking met een jaar eerder.
Met name in China had Mercedes-Benz succes met een verkoopstijging van ruim 17 procent. Ook in Europa zat de verkoop in de lift, geholpen door een verkoopgroei van meer dan 5 procent op de thuismarkt. In de Verenigde Staten daalde de verkoop echter licht.
Bij de modellen van Mercedes waren vooral de SUV's zoals de GLC-klasse erg in trek bij klanten, terwijl ook de dure S-klasse vaker de showrooms uit reed.
Bij de stadsauto Smart, ook onderdeel van Daimler, daalde de verkoop in het afgelopen kwartaal met 10 procent tot ruim 30.700 voertuigen.
PRIVATE LEASE Mercedes-Benz
Had je deze auto's al gezien?

Mercedes-Benz B-klasse 180 AUT Ambition, Cruise, Camera, Trekhk, NL/NAP!
- 2015
- 84.998 km
€ 15.940

Mercedes-Benz C-klasse Estate 250 Prestige | Afn. Trekhaak | Navi | Camera | Leder | Garantie
- 2015
- 146.806 km
€ 22.750

Mercedes-Benz B-klasse 250 e Premium Plus /Panoramadak /Night pakket /Burmester /Rijassistentiepakket /360 Camera
- 2021
- 50.643 km
€ 34.945
Lees ook
Nieuws
Mercedes-Benz VLE: belangrijke elektrische Mercedes-bus met uithoudingsvermogen
Nieuws
11 Europese autobouwers en toeleveranciers gaan samen software ontwikkelen
Nieuws
'Mercedes-AMG verruilt viercilinder voor zescilinder of V8'
Nieuws
Mercedes-AMG AMG GT XX: Super-EV met 1.360 pk kan 850 kW laden
Nieuws