AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Meer kracht voor 911 Turbo
Onlangs lieten we het nieuwe gezicht zien voor de Porsche 911 Carrera en de Carrera S. De 911 Turbo moet het voorlopig nog even met zijn oude smoeltje maar meer pk"s doen.
Onlangs lieten we het nieuwe gezicht zien van de Porsche 911 Carrera en de Carrera S. De 911 Turbo moet het voorlopig nog even met zijn oude smoeltje doen. Als pleister op de wonde heeft hij er wel wat pk's bijgekregen.
Het turbomodel van de 911 gaat voortaan als Turbo S door het leven. De S heeft er ten opzicht van zijn voorganger - die gewoon '911 Turbo' heet - 30 pk méér. Dat brengt het totaal op 450 pk. Het maximum koppel is voortaan 620 Nm; 60 meer dan voorheen. De topsnelheid gaat naar 307 km/h en dat is 2 meer dan bij de vorige Turbo. De sprint van 0 naar 200 gaat met 13,6 seconden 0,8 seconden sneller dan bij zijn voorganger.
De 911 Turbo S, die standaard is voorzien van keramische remschrijven, komt in augustus zowel als coupé als cabriolet op de markt.
De 911 Turbo S, die standaard is voorzien van keramische remschrijven, komt in augustus zowel als coupé als cabriolet op de markt.
Plaats een reactie
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
Lees ook
Nieuws

Porsche komt met 911 cabrio ‘voor maximaal rijplezier’
Nieuws

Porsche 911 GT3 RS wordt in één opzicht waarschijnlijk heel anders
Nieuws

Porsche 911 Cabriolet van 964-generatie klaar voor 2026 dankzij Singer
Autotest

Toen deze versie kwam was het kantje boord voor de Porsche 911



