Mazda moderniseert CX-9
Voor Nederland is de auto niet zo interessant, want de auto wordt hier sinds 2010 niet meer geleverd. Toch is het leuk om te zien hoe Mazda het familiegezicht op de CX-9 heeft weten te passen. In onze ogen een erg geslaagde facelift! We zien dezelfde grille als bij de nieuwste lichting Mazda-modellen, waarvan de chromen omlijsting overloopt in de van LED-dagrijverlichting voorziene koplampen. Aan de achterkant veranderde er een stuk minder, en ook onderhuids bleef alles grotendeels bij het oude.
De 'oude' CX-9 (foto 4) kwam en verdween met stille trom in Nederland. De auto was oorspronkelijk ook helemaal niet bedoeld voor ons continent, maar uiteindelijk besloot men de zevenzitter toch deze kant op te halen. Niet lang daarna stopte Mazda er echter weer mee, want grote SUV's, zeker van Aziatische komaf, zijn hier zelden een groot succes. De compactere en modernere CX-5 is dat wel, zo zeer zelfs dat het voor de Japanners al eerder reden was om 'tussenmodel' CX-7 de laan uit te sturen.
Had je deze auto's al gezien?

Mazda CX-9 3.7 GT-L |Leder|Stoelverwarming|Trekhaak|
- 2010
- 239.616 km

Mazda CX-9 2.5 SkyActiv-G Signature Turbo Automaat 231PK AWD 7-Pers
- 2017
- 93.358 km

Mazda CX-9 2.5 SkyActiv-G Signature Turbo Automaat 231PK AWD 7-Pers Navi Leder Radar Cruise 1587kg Trekgewicht Apple CarPlay
- 2017
- 93.358 km