Luxe Micra als tijdelijk aanbod

Nissan Micra e-VISION
Tot eind december kunnen Micra-kopers voordeel halen bij de Nissan-dealer. Het model 'e-VISION' biedt extra luxe voor een voordelige prijs.
Tot eind december kunnen Micra-kopers voordeel halen bij de Nissan-dealer. Het model 'e-VISION' biedt extra luxe voor een voordelige prijs.

De Micra e-VISION is herkenbaar aan de witte richtingaanwijzerlenzen en speciale 'smoked' koplampen. Deurgrepen en buitenspiegels zijn in de carrosseriekleur meegespoten. Daarnaast worden speciale wieldoppen en 15-inch wielen gemonteerd.
Het actiemodel heeft een radio/cd-speler mee die vanaf het stuur te bedienen is. De uitrusting bestaat verder uit elektrisch bedienbare buitenspiegels, een regensensor, een 'intelligent key' en meer steun biedende voorstoelen. De Micra e-VISION is verkrijgbaar in zes kleuren, waarvan twee exclusief (emotion red en cocoon green). Onder de motorkap valt te keizen uit een 1.2 benzinemotor (80 pk) of 1.5 dCi-diesel (65 pk).
De totale waarde van de extra's bedraat 1.350 euro. Nissan vraagteen meerprijs van 695 euro, een voordeel van 655 euro dus. Prijzen beginnen bij 13.735 euro.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.