Kapitaalinjectie voor Jaguar

Jaguar XKR-S
Moederconcern Ford heeft het verlieslijdende Jaguar een flinke kapitaalinjectie gegeven.
Moederconcern Ford heeft het verlieslijdende Jaguar een flinke kapitaalinjectie gegeven.
Jaguar Cars, onderdeel van de Ford Premier Automotive Group, de luxetak van het concern, heeft een kapitaalinjectie gehad van 1,2 miljard pond (1,75 miljard euro). De maatregel komt nadat vorige week bekend werd dat Jaguar 429,3 miljoen pond verlies leed in 2004.
Met de toediening van het kapitaal maakt Ford meteen een eind aan geruchten dat Jaguar in de etalage staat. Onlangs gingen er stemmen op de Renault geïnteresseerd zou zijn om Jaguar als luxemerk aan zijn portfolio toe te voegen. Nu Ford een dergelijk bedrag in Jaguar investeert, mag worden aangenomen dat beide merken niet binnenkort afscheid van elkaar nemen.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.