Kabinet hengelt naar 'gigafactory' Tesla
Tesla zou Zuidoost-Nederland overwegen
Dat heeft minister Henk Kamp (Economische Zaken) aan de Tweede Kamer geschreven. Hij wil verder weinig loslaten over zijn contacten met Tesla.
Tesla wil in Europa een grote fabriek voor elektrische auto's en accu's bouwen. Men is op zoek naar een geschikte locatie en zou overwegen voor Zuidoost-Nederland te kiezen. Daar zit al wat autoindustrie die de laatste jaren heel goed presteert, zoals de fabriek van VDL Nedcar in Born. In Tilburg heeft Tesla zelf ook al een afbouwfabriek en een servicewerkplaats.
Kamp houdt zich verder op de vlakte over de mogelijke komst van Tesla. Dat is gebruikelijk in dit soort gevallen, om eventuele onderhandelingen niet te verstoren. Ook hoeveel banen de nieuwe fabriek zou opleveren zegt de minister nog niet te kunnen inschatten.
PRIVATE LEASE Tesla
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Tesla Model Y Long Range Dual Motor AWD 514pk Afn. trekhaak Navi Camera Leer Warmtepomp ACC Autopilot PDC Elektr. achterklep Stoelverwarmimg voor en achter Stuurverwarming Optie: Full Self-Driving Capability BTW auto
- 2021
- 89.361 km

Tesla Model 3 Standard RWD Plus, autopilot, full self -driving, panoramadak, leder
- 2022
- 71.271 km

Tesla Model 3 Standard RWD Plus 60 kWh ** Autopilot **
- 2020
- 121.102 km
Lees ook

CO2-pool Tesla flink kleiner: Stellantis en Toyota gaan eigen weg

De Skoda Elroq is goed, maar de Tesla Model Y 'Standard' is beter

Voor de prijs van een nieuwe biedt deze Tesla Model 3 wel alle luxe

Slechts een kwart van alle leaserijders is vrouw: Tesla Model Y populairste leaseauto

