Is dit de nieuwe Honda Integra Type
Hij is officieel: de Acura RSX. Vorige week werd hij in New York officieel voorgesteld aan het publiek nadat hij eerder dit jaar als prototype te zien was op de tentoonstelling van Detroit. U weet Acura is het "andere" merk dat Honda voert in de Verenigde Staten; veel van die auto"s zijn als Honda in Nederland te koop.
Je kunt deze RSX zien als de 100%-opvolger van de Honda Integra Type R. Logische vraag die je je kunt stellen is dus: "komt hij ook naar Nederland?" Het antwoord is simpel: neen. Niet naar Nederland, niet naar Europa. Hij is alleen voor de Verenigde Staten bedoeld.
Hoe dan ook, de RSX is er eentje die er best mag wezen. Tenminste, in Type S-uitvoering. Want onder de motorkap zit een doodnormale tweeliter viercilindermotor die door de inmiddels beroemde VTEC-techniek er 200 pk uitperst. Zo kennen we de Integra Type R ook nog. Wat we helaas ook nog van de Integra kenden is een uiterlijk dat niet de minste illusie wekt dat het allemaal heel hard kan gaan. Da"s jammer, maar ach, het heeft zo ook wel z"n charme. Zelfs die dikke spoiler achter op de kofferbak is stukken minder heftig - hij heeft er niet eens een.
PRIVATE LEASE Honda
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Honda CR-V 2.0-16V ESi i-VTEC 5-Deurs 150 PK.
- 2003
- 149.039 km

Honda CR-V 2.0 16V 155pk Real Time 4WD Automaat Executive | Pano | Leder | Navi | Clima | Cruise Controle
- 2013
- 141.303 km

Honda Jazz 1.3 i-VTEC Comfort | Airco | Navigatie | Achteruitrijcamera | Incl. BOVAG Garantie | Bluetooth | Parkeersensoren |
- 2020
- 8.967 km
Lees ook

Deze elektrische SUV van Honda komt in 2027 naar Nederland

Honda Super-One: kleine elektrische Honda als Super-N naar Europa

Honda NSX is terug met originele V6-benzinemotor

Test: Honda Prelude (2025) – Zijn onderstel smeekt om slingerende rivierdijken

