Ian Robertson geeft blik in toekomst BMW
Met de stadse i3 en de waanzinnig snelle i8 heeft het i-label van BMW al op relatief korte termijn twee interessante modellen in de pijplijn. Maar het zou zo maar kunnen dat de technologie ervan ook in de gewone auto's als de 3- en 5-serie te vinden zal zijn. "Het i-programma is daar niet voor bedacht, en met de i3 en i8 hebben we voorlopig genoeg op ons bord. Maar aangezien beide uitersten zijn, blijft er daartussen nog genoeg ruimte voor reguliere voertuigen." Over die i8 weet Robertson ook te melden dat er geen versie op alleen benzine komt. "Dit is een mogelijkheid voor een revolutionaire sportwagen, er is geen noodzaak voor een versie op alleen benzine. Het huidige concept heeft alles wat je nodig kan hebben. Wij denken dat de consument synthetisch geluid volledig zal accepteren, je zou zelfs direct geluid voor de auto kunnen downloaden."
Rocketman
Over de toekomst van Mini en Rolls-Royce is de Brit minder concreet. "De Rolls-Royce 102EX Phantom Experimental Electric is nog maar een concept, maar biedt interessante mogelijkheden. Onze klanten zijn niet geïnteresseerd in laden via draden, maar wel in behoud van het milieu. Omdat het aantal dagelijkse kilometers van Phantom-eigenaren relatief beperkt is en deze vaak in de stad rijden, lijkt deze auto logisch." Over de komst van de Mini Rocketman en Beachcomber wil Robertson weinig kwijt. "Strikt genomen is de Rocketman een concept, dus op dit moment willen we er niks over zeggen. Het toont echter wel aan dat we experts zijn in kijken naar ons verleden en er een passende toekomst voor te verzinnen. De Beachcomber blijkt lastig door de crashtests te loodsen, met name zijwaartse impacts zijn een moeilijk punt. We zouden daar natuurlijk extra beveiliging kunnen aanbrengen, maar dat zou het nut van de auto teniet doen. Laten we het erop houden dat we er mee bezig zijn." We wachten af.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

BMW 4-serie M Sport Ed Coupé Schuifdak Apple CarPlay Breedset LED Camera Nbt Evo Navi GR 6WB Dig. DASH 420i High Executive
- 2017
- 118.707 km

BMW 2-serie M Sport Coupé 50-jahre Edition Fabrieksgarantie Schuifdak NAP NL CarPlay Camera 100% Dealeronderhouden RIJKLAAR
- 2022
- 21.757 km

BMW X3 xDrive20i M-Sport Origineel NL | 20 inch velgen | Xenon | Lederen sportstoelen | Shadow Line | Navigatie | PDC
- 2016
- 127.610 km
Lees ook

In België blijven Duitse merken heer en meester

Alpina nu officieel opgenomen in de BMW Group

Deze BMW 7-serie bereikt in het nieuwe jaar een jubileum - In het wild

De BMW 3 serie E46 is leuk maar staat nog dicht bij moderne auto, de E30 staat voor oldskool fun
