AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hyundai niet op Tokyo Motor Show
12
De Tokyo Motor Show wordt vooral een autoshow met Japanse merken. Een maand voordat de deuren opengaan is er opnieuw een afzegger, Hyundai zal toch niet aanwezig zijn.
De drie grote Amerikaanse merken waren de eerste autofabrikanten die afzien van deelname aan de belangrijkste Aziatische autoshow. Op 24 oktober openen de deuren van de Tokyo Motor Show en de bezoekers zullen het vooral moeten doen met de Japanse merken. Die geven uiteraard acte de présence op hun thuisbeurs, maar de grote Europese merken schitteren door afwezigheid. Alleen Alpina en Lotus zijn aanwezig in de Japanse hoofdstad. 
Hyundai heeft nog geen officiële verklaring doen uitgaan over de afzegging. De reden ligt echter voor de hand, net als de andere afzeggers bespaart het merk miljoenen door niet op de Tokyo Motor Show te staan. Onder het aanbetaalde bedrag voor de gereserveerde standruimte van ruim 75.000 euro komt Hyundai niet meer uit, meldt organisator JAMA in de media.
PRIVATE LEASE Hyundai
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Hyundai Ioniq 9 110.3 kWh AWD Connect Automaat (Abyss Black Pearl)
- 2025
 - 10 km
 
€ 76.990

Hyundai Inster Pulse 49 kWh Winterpack | 3.000,- korting | Gratis laadstation t.w.v. 589,- | Uit voorraad leverbaar | Apple CarPlay/Android Auto | Cruise Control |
- 2025
 - 15 km
 
€ 25.290

Hyundai Kona 1.6 GDI HEV Comfort Smart
- 2025
 - 18.169 km
 
€ 31.250
Lees ook
Elektrische auto's

Update! Dit zijn de beste elektrische auto’s tot €65.000
Autotest

Update Hyundai Inster: zo zuinig is hij nu het kouder wordt
Op Zoek Naar

Wil je echt goedkoop rijden? Koop dan één van deze al lang vergeten Koreaanse auto's

Hyundai Tucson (2015-2018) - Occasion Aankoopadvies
Nieuws



