Goedkoopste tankstations van 2020 bekend

Nummer twee op bijzondere plek

Tanken tankstation Tango

Afgelopen jaar was het qua prijzen een feest aan de pomp. Toch loont het vaak nog wel om uit te zoeken waar brandstof het goedkoopst is. Afgelopen jaar moest je daarvoor in Friesland zijn, óf in een miljonairsdorp.

In Sneek was je afgelopen jaar het goedkoopst uit aan de pomp met een benzineauto, zo schrijft De Telegraaf. Bij Joontjes in Sneek was je afgelopen jaar gemiddeld €1,434 kwijt voor een liter E10-benzine. Opvallend is dat de tweede plek wordt ingenomen door een benzinepomp uit het miljonairsdorp Blaricum. Daar kon je bij Fieten Olie gemiddeld voor €1,435 per liter E10 tanken. Scheelt toch weer als je als lokale inwoner je Range Rover of Mercedes-Benz G-klasse weer eens af moet tanken.

Lezersreacties (47)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.