Glamoursausje voor Nissan Micra
De aangeklede Elle-variant is gebaseerd op de Acenta-uitvoering van het Japanse kleintje. Dit betekent dat automatische airco, het Intelligent Key-systeem, cruisecontrol en elektrisch verwarmbare en inklapbare buitenspiegels tot de standaarduitrusting behoren.
Van buiten is de Elle te herkennen aan een glazen panoramadak, chroomaccenten onder de grille, verchroomde deurgrepen, mistlampen en een subtiele dakspoiler. Het interieur kenmerkt zich door nieuwe stoelbekleding. De Elle is te bestellen in de kleuren Ocean Blue en Dark Red.
Onder de kap ligt in alle gevallen een 1.2 driecilinder motor met 80 pk of de 98 pk sterke DIG-S, die met 99 gram CO2-uitstoot wegenbelastingvrij gereden kan worden.
Voor niets gaat de zon op, en datzelfde geldt ook voor deze speciale Micra. De 80 pk 1.2 mag mee voor €15.195 incl. en de 98 pk sterke DIG-S staat voor €16.200 voor de deur. Gelijktijdig met de presentatie op de Autosalon van Parijs staat Nissan's kleintje bij de Nederlandse dealers.