Gereden: Fiat Panda Panda

Fiat Panda
Fiat heeft de Panda voor 2007 behoedzaam opgefrist. Bovendien voegde het Italiaanse merk een nieuwe loot aan de Panda-stam toe: de Panda Panda, waarmee je schoon en voordelig kunt rijden.
Fiat heeft de Panda voor 2007 behoedzaam opgefrist. Bovendien voegde het Italiaanse merk een nieuwe loot aan de Panda-stam toe: de Panda Panda, waarmee je schoon en voordelig kunt rijden.
De Fiat Panda is een waar verkoopsucces. Ook de komst van de Toyota Aygo en zijn Franse broertjes heeft daar geen verandering in gebracht. Fiat heeft de Panda daarom slechts licht gewijzigd.
De Panda Panda onderscheidt zich van zijn broertjes door een aardgasmotor. Door deze aandrijving is de nieuwe versie van de Panda schoner en voordeliger dan een gewone 1.2. De basis van de aardgas aangedreven variant is de Panda 4x4.
Het vermogen van de Panda Panda is 52 pk. Dat is 8 pk minder dan het standaardmodel, wat toch te merken is als je vaart wilt maken. Het extra gewicht van de gastank zorgt ook voor wat extra overhellen in de bochten.
Het iets mindere weggedrag wordt ruimschoots goedgemaakt door de prettig lage brandstofrekening. De prijs van een Panda Panda is 13.500.
Ook reden we nog een keer met de Panda 100 HP. Andermaal maakte het pittige karretje indruk met zijn heerlijke bochtgedrag.
De volledige rij-impressie met de Fiat Panda Panda staat in AutoWeek 47, die op 22 november in de winkels ligt.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.