General Motors investeert 1 miljard in fabrieken
Uit de kas van General Motors is een bedrag van 1,3 miljard dollar, bijna 1 miljard euro, getrokken om vijf fabrieken te moderniseren. Drie van de vijf faciliteiten produceren alleen aandrijflijnen en onderdelen.
In totaal worden 1.000 nieuwe werkplekken 'behouden of gecreëerd', het is nog onbekend hoeveel nieuwe banen er worden geschapen. Mark Reuss, hoofd van de Noord-Amerikaanse tak van GM, zegt met de investeringen 'meer kwaliteit te kunnen garanderen en voertuigen zuiniger te kunnen maken'.
In de productiefaciliteit in Romulus (Michigan), wordt de boel klaar gemaakt voor de productie van nieuwe tientrapsautomaten. Deze transmissie is samen met Ford ontwikkeld. Ongeveer de helft van de totale investering is bestemd voor een upgrade van de Flint Assembly-productiefaciliteit.
Lees ook

Anton kocht zijn Suzuki LJ in 1987, het bleek ideale date-auto die hij nog steeds heeft

Audi TT en R8 geven het stokje door aan deze elektrische coupé-cabrio – Vooruitblik

Chevrolet El Camino (1981) - 'Lastlimo' van zelfde jaar als die in Breaking Bad zweeft heerlijk

Deze goedkope winterbanden hebben een gevaarlijk lange remweg
