Geen opvolger voor Citroën Nemo en Peugeot Bipper
Eigen aanbod voldoende
Citroën is momenteel druk bezig met het voorbereiden van de uitrol van de hagelnieuwe Berlingo. Die nieuwe generatie van de Franse ludospace krijgt natuurlijk weer een Peugeot-broertje, een auto die niet meer Partner maar Rafter heet. Voor het eerst krijgt de Franse tweeling een Opel-familielid, de nieuwe Combo. Daarmee is de nieuwe Combo dus geen Opel-versie van de Fiat Doblò meer. De voorheen in Nederland leverbare Citroën Nemo en Peugeot Bipper krijgen definitief geen opvolger, zo vingen we op tijdens de introductie van de Berlingo.
De Citroën Nemo en Peugeot Bipper en diens personenversies Nemo Multispace en Bipper Tepee waren in feite ook helemaal geen PSA-producten. Dit compacte tweetal was namelijk gebaseerd op de Fiat Fiorino/Qubo. Citroën vertelt dat er geen nieuwe kleine besteller naast de Berlingo komt. Daarvoor zou een eigen platform moeten worden omtwikkeld, iets wat volgens de Fransen de investering niet waard is.
PRIVATE LEASE Citroën
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Citroën C3 1.2 PureTech S&S Feel Airco Navi Cruise
- 2019
- 89.069 km

Citroën C5 Aircross 1.2 Hybrid 136 Max Automaat | Navi / Camera / Climate
- 2025
- 8.642 km

Citroën C5 Aircross 1.2 Hybrid 145 Max Full Map Navigatie | Climate Control | 19" Lichtmetalen Velgen | Adaptieve Cruisecontrol | Head-Up Display
- 2025
- 3 km
Lees ook

Deze Citroën Dyane maakt het niet mooier dan het is – Liefhebber Gezocht

Mazda 323 en BMW 323i: hoe vaak delen merken elkaars modelnaam?

Elektrische Citroën Ami Dark Side is sinistere stadsrakker

Peugeot 107: 'Een prima eerste auto voor weinig geld'



