G-Power brengt M3 op 24-uursniveau

G-Power M3 Tornado CS
G-Power M3 GT2-S en Tornado CSG-Power M3 GT2-S en Tornado CSG-Power M3 GT2-SG-Power M3 GT2-SG-Power M3 GT2-SG-Power M3 GT2-SG-Power M3 Tornado CSG-Power M3 Tornado CSG-Power M3 Tornado CSG-Power M3 Tornado CSG-Power M3 Tornado CSG-Power M3 Tornado CSG-Power M3 GT2-S
De BMW M3 boekte de overwinning bij de laatste editie van de 24-uursrace op de Nordschleife. G-Power is er als de kippen bij om hier munt uit te slaan met twee heftige straat-M3's.
Het gaat om de G-Power M3 Tornado CS en de G-Power M3 GT2 S. Beide auto's profiteren van montage van een supercharger en een titanium uitlaatsysteem. Dat levert een vermogen van 600 pk en een maximumkoppel van 580 Nm op. Met handgeschakelde zesbak is de topsnelheid 320 km/h, met M DCT transmissie is het zelfs 330 km/h. Het pakket bestaat verder uit lichtgewicht wielen en 'Clubsport' veren.
De GT2 S heeft een bodykit die is geïnspireerd op de GT2-racer die won op de Nordschleife. De auto weegt 150 kilogram minder dan een gewone M3. Dat is het resultaat van het weghalen van de achterbank en het monteren van koolstofvezel racekuipen voorin. De prijs zonder belastingen is 139.495 euro. De Tornado CS is de goedkopere van de twee: die ontbeert de bodykit maar kent een meerprijs van slechts 10.800 euro.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (23)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.