AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fotospecial: Concours d'Élégance Paleis Het Loo
Topdiversiteit!
21
Afgelopen weekend stonden de tuinen rond het Paleis Het Loo weer vol klassiekers en moderne exoten tijdens het Concours d'Élégance. Voor wie het gemist heeft of nog een keer wil wegdromen, hebben we een uitgebreide fotospecial samengesteld.
We hebben ongetwijfeld met velen van jullie kennis kunnen maken op de stands van AutoWeek en die van AutoWeek Classics. Wie niet de gelegenheid heeft gehad om op 1 of 2 juli af te reizen naar Paleis Het Loo in Apeldoorn, kan nu onderuitgezakt in ontspanmodus genieten van een zeer brede mix aan vooroorlogse kolossen, iconische klassiekers en moderne supercars!
Kijk en geniet, tot volgend jaar!
Lees ook
Vergelijkende test

De BYD Dolphin surf is degelijk, maar de Fiat Grande Panda is ruimer
Reportage

In naoorlogs Engeland was brood en melk nog op de bon toen Jaguar snelste auto ter wereld bouwde
Verkeer & Infrastructuur

Noorse tunnel krijgt twee onderzeese rotondes en verkort reistijd met tien uur
Achtergrond

Wat hadden we graag naar de BSO willen boenderen met de Opel Meriva OPC ...
Autotest
