Ford laat stukje nieuwe Mustang-versie zien

Mustang Hybrid op komst?

Ford Mustang teaser Hybrid
Ford heeft onlangs een video op zijn YouTube-kanaal geplaatst waarmee het bedrijf wil laten zien waar het in de toekomst heen wil. Extra opvallend is het tot op heden onbekende Mustang-neusje dat zich in de video laat zien.

In de promotievideo is onder andere een klassieke Mustang te zien, waarna Ford een tot op heden onbekende voorzijde van een ander model laat zien. Het geheel heeft overduidelijke Mustang-invloeden, maar ook zaken als een dichte grille en een blauw verlicht Mustang-embleem. De computeranimatie geeft wel een V8 weer als kloppend hart.

Er gaan al tijden geruchten over de komst van een hybride versie van de Mustang, een variant die waarschijnlijk pas aan het leveringsgamma van de volgende generatie van de 'Stang wordt toegevoegd. Het is aannemelijker te denken dat Ford de hybrideversie een vier- of zescilinder als verbrandingsmotor geeft. Eerder dit jaar toonde Ford al een schets waarop de achterkant van een SUV-met-Mustang-invloeden was te zien. Of het nu getoonde vooraanzicht bij die auto hoort, is niet bekend. Voorlopig kunnen we helaas niet anders dan gissen.

Video

Lezersreacties (12)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.