AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Kuga ook als Titanium S
25
De Ford Kuga heeft een nieuwe variant in het gamma gekregen: de Titanium S. Deze versie vervangt zowel de Trend- als de Titanium-versie zoals we die nu kennen.
Het exterieur van de nieuwe Kuga Titanium S oogt sportiever met de speciale Titanium S-logo's op de carrosserie, een grote achterspoiler en de 17-inch lichtmetaal. Aan de voorkant biedt de Titanium S LED dagrijverlichting en nieuwe projectorkoplampen. In het interieur onderscheidt de nieuwe versie zich door gedeeltelijk lederen bekleding en glanzend zwarte sierpanelen.
Ford heeft de Kuga Titanium S tijdens de IAA in Frankfurt geïntroduceerd. De SUV is te bestellen met twee verschillende dieselmotoren, die naar wens zijn te combineren met een Powershift transmissie met dubbele koppeling. De Kuga Titanium S is per direct te bestellen met een vanafprijs van 40.845 euro.