AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford boekt recordwinst
Ford F-serie wederom in trek
21
Ford Motor heeft in 2015 de hoogste winst ooit behaald. Het merk werd vooral geholpen door een sterke verkoop op de Amerikaanse thuismarkt. Het resultaat voor belastingen kwam uit op 10,8 miljard dollar (9,9 miljard euro).
Volgens Ford werd vorig jaar in Noord-Amerika de sterkste verkoop neergezet sinds 2005. De zeer populaire pick-ups van de F-serie waren voor het 34e jaar op rij de best verkochte auto's in de Verenigde Staten. Verder wist Ford in Europa winstgevend te worden en klom de winst in Azië naar een recordniveau. De jaaromzet bedroeg 149,6 miljard dollar.
De tweede autofabrikant van de VS gaf aan voor dit jaar op een vergelijkbare of hogere winst voor belastingen en omzet te rekenen dan in 2015.
PRIVATE LEASE Ford
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Ford Mondeo Wagon 1.8-16V – 2003 – 586.777 km - Klokje rond
Nieuws

Ford richt pijlen op betaalbare elektrische auto's, hybrides en pick-ups
Nieuws

Grote elektrische Ford-flop wordt vervangen door model met benzinemotor
Nieuws

Renault en Ford: ‘Chinese merken vormen ook een bedreiging voor bedrijfsauto’s’
Nieuws






