AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford-baas per hybride naar verhoor
28
Ford CEO Alan Mulally rijdt deze week per Escape Hybrid naar de verhoren in Washington D.C. waar hij hulp voor zijn noodlijdende bedrijf hoopt te krijgen. Dat is een rit van negen uur.
Tijdens de vorige verhoren bij de senaat en het Huis van Afgevaardigden kregen de bonzen van de 'Grote Drie' onder meer het commentaar dat het met hun eigen spildrift wel wat minder kon. De drie directeuren kwamen namelijk elk met hun eigen vliegtuig naar de hoofdstad. Daarop zijn bij GM twee van de vijf zakenjets verkocht.
Ook Ford wil zich van zijn beste kant laten zien. CEO Alan Mulally rijdt deze week per Escape Hybrid naar Washington D.C. voor het vervolg van de verhoren. Daaruit moet een miljardenhulp voor de auto-industrie komen. Ford geeft toe dat de autorit een gevolg is van het commentaar van de politici. "Als je een autobedrijf bent, is dit het uitgelezen alternatief voor vliegen." Ford bevestigt verder dat het bedrijf overweegt om alle vijf de zakenjets te verkopen.
PRIVATE LEASE Ford
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Vergelijkende test

De ooit zo normale Opel Ascona en Ford Taunus zijn 50 jaar later net zo speciaal als Manta en Capri

Ford Mondeo Wagon 1.8-16V – 2003 – 586.777 km - Klokje rond
Nieuws

Ford richt pijlen op betaalbare elektrische auto's, hybrides en pick-ups
Nieuws

Grote elektrische Ford-flop wordt vervangen door model met benzinemotor
Nieuws






