Flink prijsvoordeel voor de Opel Om

Flink prijsvoordeel voor de Opel Om
Opel is aan het stunten geslagen met de Omega. Kostte tot voor kort de goedkoopste zo"n 69 mille, nu mag "ie is als Business Edition weg voor f 59.995.
>

Opel is aan het stunten geslagen met de Omega. Kostte tot voor kort de goedkoopste zo'n 69 mille, nu mag 'ie is als Business Edition weg voor f 59.995. En de meerprijs van f 2.000 voor een stationwagon vervalt ook nog eens. Zo'n Business Edition heeft standaard een elektronisch geregelde airconditioning, cruise control, zij-airbags, 'n boordcomputer en een radio/cd-speler met bediening vanaf het stuur. Echt uitgekleed en kaal is 'ie dus niet. Onder de kap van deze zakeneditie zit de 2,2-liter benzinemotor van 147 pk of een 2,2-liter turbodiesel van 120 pk. De diesel is trouwens duurder: f 64.995.

PRIVATE LEASE Opel

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.