In de wandelgangen gaan de geruchten dat Lamborghini een streep heeft gehaald door de productieplannen van de vierdeurs Estoque. De fabrikant is met een verklaring gekomen om het verhaal op te helderen.
In een speciaal persbericht reageert Lamborghini op het verhaal dat gisteren de pers bereikte, waarin de productieplannen van de Estoque zijn geschrapt. "Lamborghini heeft nog geen enkele beslissing genomen over de productie van dat model. Een derde productlijn zou prima passen en een snelle vierdeurs zou een logische stap zijn," luidt de mededeling.
Dat betekent in elk geval dat de Estoque concept car niet meteen het museum wordt ingereden. Wanneer en óf het model komt, is ook na het bericht uit Italië nog steeds niet duidelijk



