Elektrische Mitsubishi in 2009

Mitsubishi Concept-EZ MIEV
Mitsubishi begint in het derde kwartaal van 2009 met de productie van volledig elektrisch aangedreven auto's. Daarmee slaat het merk de hybride-fase over.
Mitsubishi begint in het derde kwartaal van 2009 met de productie van volledig elektrisch aangedreven auto's. Daarmee slaat het merk de hybride-fase over.
Mitsubishi heeft de afgelopen jaren al drie keer de MIEV-techniek (Mitusbishi In-wheel Electric Vehicle) in concept cars laten zien. Hierbij is in elk wiel een elektromotor verwerkt. De meest recente concept car is de EZ-MIEV die in Genève is gepresenteerd en opvalt door zijn zeer compacte bouw.
Bij de MIEV-techniek worden lithium-ion-batterijen gebruikt als energiebron. De batterijen zijn verwerkt in de bodem van de auto zodat geen extra ruimte in beslag wordt genomen.
In welk model de techniek debuteert is nog niet duidelijk. Tegen de tijd dat de MIEV-techniek productierijp is, loopt de levenscyclus van de Colt af. Een opvolger van de kleine model maakt dus goede kans op de primeur.

PRIVATE LEASE Mitsubishi

Lease'm
Mitsubishi Colt 1.0T Intense
€ 409
 

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.