Onlangs berichtten we over de terugkeer van de naam Barracuda, al was toen nog niet duidelijk hoe of wat. Inmiddels weten we dat Dodge deze naam gaat gebruiken voor een nieuwe cabriolet. Die komt op hetzelfde achterwielaangedreven platform te staan als de Alfa Romeo Giulia. Ook de nieuwe Dodge Charger, die volgens de berichten gaat lijken op de Charger R/T concept-car uit 1999 (foto 1-3), gaat hier gebruik van maken.
Bovenstaande werd duidelijk tijdens een dealermeeting in Las Vegas, zo schrijft Autonews.com. Tijdens de presentatie kwamen diverse modellen in levenden lijve voorbij, waaronder de luxe, achtzits Jeep Grand Wagoneer en de Grand Cherokee SRT Trackhawk. Met z'n 6,2-liter V8 supercharger uit de Hellcat-Dodges zou die het 0-60 mph (96 km/h) sprintje in 3,5 seconden (!) kunnen afraffelen.
De afgevaardigden van de 2.600 Amerikaanse FCA-dealers kregen ook de SUV van Alfa Romeo in het echt te zien, evenals de Fiat (en Abarth) 124, de roadster die samen met de Mazda MX-5 is ontwikkeld. Volgens de berichten worden er binnen nu en twee jaar 30 nieuwe of vernieuwde modellen aan de gamma's van Fiat, Alfa Romeo, Dodge, Chrysler en Jeep toegevoegd.






