Dit is de Chinese MG!

MG 7
Eindelijk heeft het Chinese autoconcern Nanjing hun variant van de MG ZT getoond. De auto is nu officieel gepresenteerd in China en heeft MG 7.
Na het faillissement van MG Rover ging Nanjing Automobile er met de erfenis van MG vandoor. Het eveneens Chinese SAIC kocht de rechten van Rover en kwam enige tijd geleden met de Roewe 75 op de markt – hun interpretatie van de Rover 75. De MG 7 is ook een afstammeling van de 75 en heette bij ons eerder MG ZT.
De MG 7 is voorzien van drie verschillende 1,8-liter turbomotor. Daarvan is er in elk geval eentje voorzien van 160 pk en een maximale trekkracht van 240 Nm. Die is ontwikkeld met behulp van Lotus. Het topmodel heeft een 2,5-liter V6 aanboord en heet MG 7L. Die levert 177 pk en heeft een maximale trekkracht van 240 Nm. De auto is twintig centimeter langer dan de viercilinders en staat wat betreft luxe op een aanzienlijk hoger plan. De extra centimeters komen ten goede aan de beenruimte van de achterpassagiers.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.