Dit huis heeft een Ferrari in de eetkamer en is te koop
All-inclusive!
Op huizenjacht? Dat kan lastig zijn tegenwoordig, maar dit stulpje in Nieuwerbrug aan den Rijn doet wel heel hard zijn best om je aandacht te trekken. Er staat namelijk een heuse Ferrari in de eetkamer en die krijg je er gewoon bij.
De zwarte Ferrari California in kwestie staat technisch gezien misschien net náást de eetkamer, maar je hebt er vanaf de eettafel toch een prachtig uitzicht op. De auto staat namelijk in een garage die slechts door een glazen wand wordt gescheiden van de rest van het huis, dus houd die garage alsjeblieft netjes. De Ferrari staat er niet alleen voor de show, maar is net als alle meubels bij de prijs inbegrepen. Dat scheelt toch weer, want volgens onze occasionpagina's ben je voor zo'n California minimaal een ton kwijt. De prijs van het geheel is overigens net geen 1,4 miljoen, maar dan krijg je er buiten de al genoemde zaken ook een ongetwijfeld verre van waardeloze sloep bij.
Iemand was kennelijk he-le-maal klaar met deze hut, die volgens de verkoper is gebouwd in een oude melkfabriek. Het huis heeft een inhoud van 900 m3, vier slaapkamers, twee badkamers, vier toiletten en een garage voor in totaal twee auto’s, dus je huidige Toyota Aygo kan er ook nog gewoon bij. Behalve een Ferrari en een sloep heeft dit bijzondere onderkomen natuurlijk ook een eigen website, waar je nog even kunt wegdromen bij ‘VillaFerrari’. Of een afspraak kunt maken, natuurlijk.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

'Ferrari Daytona' uit Miami Vice gaat onder de hamer

Slechts één elektrische Ferrari: ‘Koper wil ze niet’

Supercar met V12 op Ferrari-basis: dit is de Talos XXT

Ferrari maakt meer winst door hogere prijzen en maatwerk



