De eerste officiële foto's van de gefacelifte Audi A6 kunnen niet lang meer op zich laten wachten. Onze spionagefotograaf kon al close-ups maken van een vernieuwde sedan en Avant. Bij de achterlichten van de sedan moet rood tape ervoor zorgen dat we de gewijzigde achterlichtunits nog niet helemaal kunnen zien.
De A6 wordt gefacelift, dat is al langer bekend. Op deze nieuwe foto's is goed zichtbaar wat de wijzigingen zijn aan het model dat alweer vier jaar meegaat. Zoals verwacht krijgt de A6 verlichting met LED-techniek, zowel voor als achter. En bij de sedan is duidelijk te zien dat de achterlichten nu doorlopen in de achterklep, de lichtunits krijgen een vorm die doet denken aan de achterlichten van de A4. Alsof de familiegelijkenis tussen Audimodellen nog niet groot genoeg is! Onderin de koplampen krijgt de A6 LED-balken. Zoals bij een facelift gebruikelijk zijn de bumpers gewijzigd, en in de spiegelkappen komen knipperlichten met LED-techniek. Bij de Allroad maken alleen de voor- en achterlichten en de spiegels plaats voor andere exemplaren, de bumpers blijven ongewijzigd.
Wat er op motorisch vlak wordt vernieuwd is nog niet bekend. Wel komt op termijn de 3.0 TFSI in de A6, de nieuwe V6 met turbo en directe inspuiting maakt met 333 pk zijn debuut in de nieuwe S4, later volgt een 300 pk sterke variant in de A6 en de A7.
65
Bekijk reacties






