AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Boetetarieven flink omhoog
Exclusief: Boetekaart 2006
Dat de tarieven voor te hard rijden binnenkort flink de hoogte in gaan, weet lang niet iedereen. AutoWeek wist de hand te leggen op de nog niet officieel gepubliceerde boetekaart 2006 van het Openbaar Ministerie.
Dat de tarieven voor te hard rijden binnenkort flink de hoogte in gaan, weet lang niet iedereen. AutoWeek wist de hand te leggen op de nog niet officieel gepubliceerde boetekaart 2006 van het Openbaar Ministerie.
Vanaf 1 januari 2006 worden verkeersboetes een stuk duuder. Ook moet het rijbewijs moet voortaan al bij een snelheidsovertreding van 30 km/u binnen de bebouwde kom worden ingeleverd. Maar er is ook goed nieuws: 'onzinboetes' tot 8 km/u te snel zullen minder zwaar worden beboet.
Alle details over de nieuwe regelgeving en de Boetekaart 2006 lees je in AutoWeek 53, die vanaf vandaag in de winkels ligt.
Plaats een reactie
Lees ook
Nieuws

Deze Opel Calibra heeft er wel eens mooier bij gestaan - In het wild
Op Zoek Naar

Nuchter het nieuwe jaar in met een tweedehands stationwagon van €14.500
Nieuws

Deze beestachtige 7 liter kwam uit wraak op Enzo Ferrari
Vergelijkende test

De Renault Espace is zuiniger en sterker dan de Peugeot 5008 en wint toch niet zomaar
Nieuws
