BMW steekt 500 miljoen in start-ups

iVentures gaat naar Silicon Valley

BMW Start-ups
Autofabrikanten kijken steeds vaker voorbij de automarkt. De BMW Group laat dat vandaag zien door de komende tien jaar € 500 miljoen start-ups.

Het geld is beschikbaar voor BMW's iVenture-afdeling, de tak die zich bezighoudt met kleine ondernemingen die veel beloven op het gebied van onder andere connectiviteit , autodelen, autonoom rijden en multimedia. Hiermee wil BMW zeker kunnen zijn in de toekomst toegang tot bij dergelijke techniek te hebben. Veel nieuwe technieken komen immer bij start-ups vandaan.

BMW's iVenture verhuist naar het walalla van techbedrijven in de Verenigde Staten: Silicon Valley. Waar BMW's focus op start-upgebied vooral lag op mobiliteitsdiensten en elektrisch vervoer, zegt het bedrijf zich nu op meer onderwerpen te concentreren. Van 'geavanceerde productietechnologie' tot bijvoorbeeld 'klantenervaring'.

PRIVATE LEASE BMW

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.