BMW M4/M3 Coupé gespot

BMW M3 Coupé
BMW M3 CoupéBMW M3 CoupéBMW M3 CoupéBMW M3 CoupéBMW M3 CoupéBMW M3 CoupéBMW M3 CoupéBMW M3 CoupéBMW M3 Coupé
Nu de 3-serie eenmaal op de weg is, kunnen we ons gaan voorbereiden op de komst van de coupé. Er wordt gezegd dat die 4-serie gaat heten en dat zou betekenen dat we voor het eerst in de geschiedenis een M4 krijgen. De performance-coupé wordt in ieder geval al druk getest.

Over de naam mag dan nog onduidelijkheid bestaan, de foto's op deze pagina bewijzen dat er in ieder geval weer een supersnelle M coupé komt. Ten opzichte van gewonere coupé's worden de wielkasten flink uitgeklopt en zijn er forse remmen om het geheel tot stoppen te dwingen. Uiteraard zijn er ook weer vier uitlaatpijpen aan de achterzijde, die bovendien van een flink kaliber zijn. Op de foto zien we bovendien de wielen terug die we eerder onder de M3 sedan zagen.

Wat we in ieder geval wel zeker weten is dat de V8 uit de huidige M3 niet terug zal keren. In plaats daarvan krijgt de volgende M weer een zescilinder onder de kap, die wel van twee, of misschien wel drie, turbo's wordt voorzien. Daarmee is er nog een primeur, want nog nooit was er een M product in deze klasse met turbotechniek. Dat betekent wel dat het vermogen boven dat van de huidige M3 uit zal komen, we rekenen op 450 pk.

Voorlopig zullen we nog wel even geduld moeten hebben, want de komst van de nieuwe M laat nog even op zich wachten. Begin volgend jaar komt de 3-serie coupé, of 4-serie, pas op de markt en dan krijgen we eerst de gewone versies. Voordat we met de M3, of M4, kunnen gaan rijden staat 2014 al voor de deur.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (25)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.