'Saab krijgt volgende week nieuwe eigenaar'
Dat meldden de curatoren van het automerk woensdag. Het is niet bekend om welke investeerder het gaat, noch of Saab deels of als geheel wordt gekocht.
Wel meldden meerdere Zweedse media op basis van ingewijden dat het Chinese Youngman geen kans meer maakt. Reden zou de onzekere geldstroom van Youngman tijdens Saabs reorganisatie afgelopen herfst zijn. Ook de Chinese bureaucratie speelt naar verluidt een rol.
''Het enige dat we kunnen zeggen, is dat de overgebleven overnamekandidaat uit is op de merknaam Saab en in de Saab-fabriek in Trollhättan auto's wil maken'', schrijven de curatoren.
Zweedse media speculeren dat een tot nu toe onbekende buitenlandse investeerder met geld van buiten China en knowhow van elektrische auto's Saab mag overnemen. Spyker zou mogelijk de licentietussenpersoon van de Saab 9-5 blijven en betaald worden voor het gebruik ervan. Ook is het Indiase Mahindra in de Zweedse media nog niet afgeserveerd als overnamekandidaat.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Saab 9-3 Cabrio 2.0t Vector Automaat | Rijklaar incl garantie | Blauwe kap Parkeersensoren Mistlampen voor
- 2005
- 173.266 km

Saab 9-3 Sport Sedan 1.8t Vector Automaat 150pk,Apk 19/10/26,Airco,Cruise,Trekhaak
- 2007
- 306.287 km

Saab 9-3 Sport Estate 1.8 Linear *CLIMATE CONTROL*
- 2006
- 281.088 km
Lees ook

Deze auto's kwamen vanwege het verlangen naar een vijfde deur: Renault 20 vs. Saab 99 Combi-Coupé

Dit zijn de vijf goedkoopste occasions op lpg

Saab 9-5 Sport Estate 2.0t Griffin – 2009 – 272.524 km - Klokje rond

Een Daf en een Saab tegen elkaar? Ook nog als stationwagon? Dat ging ooit prima!
