Renault Clio Esprit Alpine E-Tech Full Hybrid 145pk 360° Camera | Adapt. cruise | Bose | Navi | Stoel-/stuurverwarming
- 2026
- 15km
- Elektro/Benzine
- 69kW (94pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze versie van de Renault Clio is in Nederland op de markt sinds januari 2026 en kost rijklaar € 28.990.
De voorwielaangedreven auto heeft een hybride aandrijflijn met een elektromotor en een benzinemotor en levert een maximum vermogen van 116 kW (160 pk) en een maximum koppel van 205 Nm. Het gemiddeld verbruik bedraagt volgens de fabrikant 3,9 l/100km (1 op 25,6).
| nieuwprijs fiscaal | € 27.895 |
| nieuwprijs rijklaar | € 28.990 |
| afleveringskosten | € 1.095 |
| Particulier financieren? | Zakelijk financieren? |
| wegenbelasting (3 maanden) | € 172-188 |
| classificatie | personenauto |
| carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| aantal zitplaatsen | 5 |
| schakeling | 8 versnellingen, sequentiële automaat |
| segment | B (klein) |
| energielabel | A |
| bijtelling | 22% |
| introductie | januari 2026 |
| einde | nog leverbaar |
| aandrijflijn | benzine / elektrisch |
| aandrijvingssyteem | hybride |
| max. vermogen totaal | 116 kW (160 pk) |
| max. koppel totaal | 205 Nm |
| aandrijving | voorwielen |
| cilinders | 4, in lijn |
| kleppen per cilinder | 4 |
| cilinderinhoud | 1.789 cc |
| boring x slag | n.b. |
| compressieverhouding | n.b. |
| max. vermogen | 80 kW (109 pk)/5600 tpm |
| max. koppel | 172 Nm/3600 tpm |
| brandstofsysteem | multipoint injectie |
| klepbediening | dohc |
| turbo | nee |
| katalysator | geregeld |
| brandstoftank | 39 l |
| toerental bij 100 km/h (theoretisch) | n.b. |
| toerental bij 130 km/h (theoretisch) | n.b. |
| motortype | synchroonmotor / permanente magneet |
| aantal elektromotoren | 2 |
| max. vermogen | 36 kW |
| max. koppel | 205 Nm |
| accutype | lithium-ion |
| accu capaciteit (bruto) | 1,4 kWh |
| accu capaciteit (netto) | n.b. |
| accu voltage | n.b. |
| warmtepomp | nee |
| bidirectioneel laden: Vehicle-to-Load (V2L) | nee |
| bidirectioneel laden: Vehicle-to-Home (V2H) | nee |
| bidirectioneel laden: Vehicle-to-Grid (V2G) | nee |
| topsnelheid | 180 km/h |
| acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| verbruik gecombineerd | n.b. |
| verbruik binnen bebouwde kom | n.b. |
| verbruik buiten bebouwde kom | n.b. |
| CO2-uitstoot | n.b |
| stroomverbruik | n.b. |
| actieradius | n.b. |
| verbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| verbruik lage belasting | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| verbruik gemiddelde belasting | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| verbruik hoge belasting | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| verbruik zeer hoge belasting | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 89 g/km |
| stroomverbruik | n.b. |
| actieradius | n.b. |
| wielophanging voor | onafh., McPherson |
| wielophanging achter | onafh., dwarsarmen |
| vering voor | schroefveren |
| vering achter | schroefveren |
| stabilisator voor | ja |
| stabilisator achter | ja |
| remmen voor | gev. schijven |
| remmen achter | schijven |
| bandenmaat voor | 195/60R16 Prijzen |
| bandenmaat achter | 195/60R16 Prijzen |
| draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht leeg | 1.247 kg |
| max. laadvermogen | 523 kg |
| max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| max. gewicht vooras | n.b. |
| max. gewicht achteras | n.b. |
| max. trekgewicht geremd | 900 kg |
| max. trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| max. kogeldruk | 75 kg |
| max. dakbelasting | n.b. |
| inhoud | 302 l |
| lengte min./max. | n.b. |
| breedte min./max. | n.b. |
| hoogte | n.b. |
| hoogte tildrempel | n.b. |
| lengte | 4.116 mm |
| breedte | 1.768 mm |
| hoogte | 1.451 mm |
| wielbasis | 2.591 mm |
| spoorbreedte voor | 1.503 mm |
| spoorbreedte achter | 1.503 mm |
| bodemvrijheid | 135 mm |
| afstand rugleuning/pedalen | n.b. |
| hoofdruimte voor | n.b. |
| lengte rugleuning voor | n.b. |
| lengte zitting voor | n.b. |
| instaphoogte voor | n.b. |
| interieurbreedte voor | n.b. |
| botsproef resultaat | 5 sterren |
| ABS | ja |
| remkrachtverdeling | ja |
| remassistent | ja |
| botswaarschuwingssysteem | ja |
| autonome noodremassistentie | ja |
| noodremassistent voetgangers | ja |
| stabiliteitsregeling | ja |
| tractiecontrole | ja |
| sperdifferentieel | nee |
| automatisch geregelde schokdemping | nee |
| automatische niveauregeling | nee |
| hill assist | ja |
| lane assist | ja |
| stuurassistent | nee |
| dodehoekassistent | nee |
| vermoeidheidssensor | ja |
| bandenspanningsensor | ja |
| nachtzicht met persoonsherkenning | nee |
| precrash systeem | nee |
| grootlicht assistent | optie in pakket |
| verkeersbordenherkenning | ja |
| cross traffic warning | nee |
| airbag bestuurder | ja |
| airbag passagier | ja |
| zij-airbags | ja, voor |
| hoofd/gordijnairbags | ja, voor & achter |
| knieairbag bestuurder | nee |
| ISOFIX bevestigingsbeugel | ja |
| emergency call | ja |
| centrale deurvergrendeling | ja |
| keyless entry/start | optie in pakket |
| smartphone key | nee |
| startknop | optie in pakket |
| stuurschakeling | nee |
| elektrische ramen | ja, voor & achter |
| stuurbekrachtiging | ja |
| cruise control | ja, autonoom |
| airconditioning | ja, manueel |
| links/rechts gesch. temperatuurreg. | nee |
| parkeersensoren | ja, achter |
| achteruitrijcamera | optie in pakket |
| inparkeerautomaat | nee |
| elektrische parkeerrem | ja |
| start/stop-systeem | ja |
| hoogteverstelling voorstoelen | ja, bestuurder |
| lendensteunverstelling voorstoelen | nee |
| elektrische stoelverstelling | nee |
| verwarmde zitplaatsen | optie in pakket |
| geventileerde voorstoelen | nee |
| sportstoelen | nee |
| met leer bekleed stuur | ja |
| verstelbaar stuur | ja , hoogte & diepte |
| verwarmd stuur | nee |
| leren bekleding | nee |
| hoofdsteunen achter | ja |
| neerklapbare achterbank | ja, in delen |
| verschuifbare achterbank | nee |
| middenarmsteun | nee |
| voorverwarmingsinstallatie | nee |
| automatisch dimmende binnenspiegel | nee |
| leeslampje(s) | ja , voor |
| verlichte make-up spiegel | nee |
| regelbare dashboardverlichting | nee |
| toerenteller | ja |
| dagteller | ja |
| koelwatertemperatuurmeter | ja |
| buitentemperatuurmeter | nee |
| boardcomputer | ja |
| digital instrumentarium | ja |
| headup display | nee |
| audioinstallatie | ja |
| digitale radio (DAB+) | ja |
| stuurwielbediening voor audio | ja |
| audio-ingang | ja, USB |
| navigatiesysteem | optie in pakket |
| bluetooth | ja, met audio-streaming |
| draadloos laden smartphone | nee |
| Apple Carplay | ja |
| Android Auto | ja |
| Over-The-Air updates | nee |
| regensensor | ja, regelbaar |
| lichtmetalen velgen | nee |
| schuif/kanteldak | nee |
| panoramadak | nee |
| dakrails | nee |
| metallic lak | € 700 |
| meegespoten bumpers | ja |
| getint glas | ja |
| privacy glas achter | nee |
| elektrisch te openen bagageruimte | nee |
| elektrische buitenspiegels | ja, en verwarmd |
| inklapbare buitenspiegels | optie in pakket |
| automatisch dimmende buitenspiegels | nee |
| richtingaanwijzer in buitenspiegels | ja |
| mistlampen voor | nee |
| automatisch inschakelende verlichting | ja |
| xenon koplampen | nee |
| led koplampen | ja |
| led achterlichten | ja |
| koplampsproeiers | nee |
| inbraakalarm | nee |
| onderhoudsbeurt | 30.000 km / 2 jaar |
| algemene garantie | 2 jaar, onbeperkt |
| carrosserie garantie | 12 jaar |
| Nieuwprijs 2025 | € 27.895 |



