Volvo S70 R (1998)

autoreview

Volvo S70 R (1998)

Signalement

UitvoeringS70 R
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst148.200 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 148.200 km

Na 9 maanden in een Citroen C2 gereden te hebben met de nodige ongemakken was het vertrouwen bij ons wat weg in de Citroen.
Zelf rij ik al een aantal jaren in diverse Volvo’s en was het eigenlijk vrij snel duidelijk dat er een Volvo bij moest komen.
Mijn wederhelft vond de V70 te groot en minder mooi en na het nodige zoekwerk uiteindelijk geslaagt voor een zwarte S70 R automaat.

De auto S70 is geen onbekende daar we reeds al een 850 R estate gehad hebben.

Gezien de korte tijd dat de auto in ons bezit is valt er nog weinig te melden over onderhoudskosten etc.

Updates volgen.

PROBLEMEN

  • 148.200 km

Tot op heden nog geen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.