Volvo S60 2.4 140pk (2001)

autoreview

Volvo S60
Volvo S60Volvo S60Volvo S60Volvo S60Volvo S60Volvo S60Volvo S60 - interieur

Signalement

UitvoeringS60 2.4 140pk
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf131.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Echt perfecte auto.
Zo dit is een auto om lekker mee te kunnen rijden. Vader, moeder en kind kunnen makkelijk in deze auto mee.
De kofferbak ingang van deze auto is wel klein. Grote dingen krijg je niet door de ingang. De kofferbakruimte zelf is groot.
Deze auto is alleen voor stadsritten wel duur. Maar ja, dan moet je ook niet deze auto kopen als je daar op let.
Er is wel zuinig mee te rijden hoor in de stad, gem is dat 1:10.

Nog geen onderhoud gehad gelukkig. Wel onder garantie raamrubber linker achterportier vervangen.

Verder zal je geen spijt hebben van deze auto. Nog steeds de perfecte auto (139.000 km)
Hier dan weer een verslag over de auto. Nog steeds de perfecte auto. Heerlijk om mee te rijden en een geweldige vakantie auto.
Op vakantie geweest naar de Dordogne en echt alles past in de kofferbak, incl. de wandelwagen en vakantiebedje. Denk dat we met de 2e wel een dakkoffer moeten gebruiken maar die is al aanwezig.

We hebben steeds dezelfde snelheid gereden en met een volle tank geeft de boordcomputer nog 999 km te rijden. Wel grappig.

Onderhoudsbeurt gehad bij 135000 km. Vond dit wel zo prettig voor de vakantie. Dit koste mij 485 euro, wat mij nog vreselijk mee viel. Ik heb van de Volvo een overzicht gehad van de onderhoudsbeurten en die ziet er alsvolgd uit.
130000 kosten beurt 420 euro
150000 kosten beurt 954 euro incl. vervanging distibutieriem
170000 kosten beurt 478 euro
190000 kosten beurt 430 euro
210000 kosten beurt 394 euro
230000 kosten beurt 478 euro

Verder het interieur laten reinigen, heb lichte beige bekleding die nog nooit was schoongemaakt. Het was net of de auto helemaal als nieuw was.

Tot nu toe nog steeds geen spijt van de auto. Wel jammer dat de wegenbelasting zo veel is, 65 euro p.m. Iets meer als een schakel omdat de automaat zwaarder is.

Nou de eerste mankementen zijn er. Condensor stuk net vlak voor de vakantie 800 euro en dan nog een grote beurt plus een tomtom houder. Totaal 1650 euro. Pff, wat een bedrag. Maar nu werkt de airco wel weer goed en konden we goed en koel op vakantie.
In februari 2010 de distibutieriem vervangen kost ongeveer 700 euro volgens de garage.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.