Volvo S40 1.6D (2006)
autoreview
Signalement
Uitvoering | S40 1.6D |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2006 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand bij aanschaf | 135.000 km |
KM-stand laatst | 135.000 km |
Eerste kilometers.
- 135.000 km
Hij,gezien het logo van Volvo mogen we in dit geval van een hij uitgaan, rijdt heerlijk!
Lekker stil en soepel, goede wegligging.
Een hele verbetering ten opzichte van mijn vorige auto.
Eerst was ik bezorgd dat ik geen muziek meer zou kunnen afspelen van mijn iPhone, aangezien het "entertainmentsystem" niet over een aux- of USB-ingang beschikt.
De auto is echter geleverd met een Parrot MK6100 en deze blijkt de muziek gewoon op te pakken als ik een liedje aanzet op de iPhone.
Kraakhelder. Maar goed, dit ter zijde, want het gaat natuurlijk niet over de auto zelf.
Hoewel ik over het geluid van het systeem (de goedkoopste uitvoering) alvast wel kan zeggen dat het goed is. Veel beter dan ik gewend ben.
Ik heb de 110PK uitvoering en ik was bang dat dit in vergelijking met mijn vorige auto (125PK) een beetje een tegenvaller zou kunnen zijn, maar daar is geen sprake van.
Er zit pit genoeg in, hoewel hij onder de 2000 toeren niet lekker oppakt en hij trekt ook niet zo lang door (boven de 130) als de SAAB. Toch hindert dit niet.
Het is de Base uitvoering, dus niks extra's erop. Wel een beetje jammer als je het instructieboekje leest en alle mooie opties niet voor deze wagen blijken te gelden.
Maar goed, mijn ervaring met mooie opties is dat ze vooral leuk lijken als je ze niet bezit.
Als je ze wel bezit, blijk je er in de praktijk toch maar weinig gebruik van te maken. Bovendien: minder kans op storingen of dingetjes die kapot gaan of niet naar behoren functioneren.
Goed, nog geen enkele info over verbruik of betrouwbaarheid. Komt later.
Vooralsnog erg tevreden!
De auto is trouwens gekocht bij Autoborg in Groningen. Ex-lease wagens van Noordlease.
Vriendelijke recht door zee aanpak.
1 jaar garantie en "Kees-mobiliteitsplan".
Geeft veel vertrouwen. Hopelijk terecht!
Over Autoborg komt nog wel een MyReview dealer van mijn hand.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren