Volvo 480 Turbo (1991) #3

autoreview

Volvo 480
Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480Volvo 480

Signalement

Uitvoering480 Turbo
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf151.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Volvo 480 Turbo is een echte rijdersauto, snel, een wegligging als een trein maar toch niet te straf en dus ook nog redelijk comfortabel. Je kan er snoeihard mee de bocht om, dit komt mede doordat Lotus mee heeft gedacht over het onderstel. Tevens is de Volvo 480 volgestopt met de nodige technische snufjes zoals, follow me home verlichting, ruitenwissers die automatisch bij volgas van interval overgaan op gewone stand en nog meer van dit soort zaken. Verder zijn nagenoeg alle opties standaard op de auto aanwezig. Dit is dan ook gelijk een van de min punten van de Volvo, het elektrisch systeem is niet een van de betrouwbaarste dit geeft regelmatig de nodige ergernissen. Meer verder blijft het een geweldige auto waarvan er steeds minder van over blijven, de toekomstige klassieker in spe.

PROBLEMEN

Zoals hierboven al is aangegeven is het elektrisch systeem niet een van de sterke punten van de Volvo 480, bij mij bijvoorbeeld weigert de snelheidsmeter nog wel eens, al moet ik zeggen dat dit sinds de aanschaf van mijn huidige turbo wel mee valt. Met mijn vorige ES had ik meer problemen, kapotte raammechnismen, schakelaar ventilator, uitvallende snelheidsmeter, uitvallende boardcomputer. Ook willen bij de typen voor bj 1990 de wielkasten nog wel eens gaan roesten.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.