AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volvo 440 1.8i (1996)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 440 1.8i |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1996 |
| Jaar van aanschaf | 2002 |
| KM-stand bij aanschaf | 108.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto biedt veel waar voor zijn prijs. Comfortabel en ruim interieur, maar wel erg basic. Als optie zit er airco in, verder is alleen de in hoogte verstelbare bestuurdersstoel een luxe. Wel prettig is de 1.8 liter motor die voldoende vermoen levert om redelijk in het verkeer op te schieten. Het weggedrag is nogal ’week’, vooral in bochten voelt het voertuig niet erg stabiel. Kortom een echte reisauto, maar niet erg luxueus.
PROBLEMEN
Ophangrubbers van de uitlaat zijn al 2 keer spontaan verdwenen.
7,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lees ook
Vergelijkende test

Nu bijna zeldzamer dan een Ferrari: de ooit populaire Opel Vectra en Volvo 440 in een dubbeltest
Nieuws

Deze Volvo 440 'Estate' is een bijzondere Nederlandse creatie - In het Wild

Volvo 440 - Op de rollenbank
Autotest

Volvo 440 1.9 Turbo Diesel (1995)
Nieuws

Lezersreacties (0)
Reageren