en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | Touran 1.9 TDI 105pk Trendline |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2006 |
Jaar van aanschaf | 2007 |
KM-stand bij aanschaf | 10 km |
KM-stand laatst | 170.000 km |
na een Golf en Passat zakelijk gereden te hebben nu dan 'n keer een MPV. Een Touran 1.9 TDI 105 pk in Optive uitvoering (nog steeds erg kaal). In het begin erg wennen tov 136 pk Passat, maar
in de loop van de tijd ben ik de Touran erg gaan waarderen. Gadgets en luxe heeft de Touran Optive niet, maar hij doet zijn werk met z'n 105 pk naar behoren. Veel km in Duitsland en Frankrijk en gemakkelijk gemiddeldes van 120-130 km en na 1.000 km uitgerust aankomen. De bagage ruimte is groot en praktisch en als je de achterbank neerklapt fenomenaal groot. Nog 10.000 km en dan gaat hij eruit. Helaas door bezuinigingen bij de werkgever en gestegen prijzen geen Touran meer. De volgende wordt een Renault Laguna Estate in Celsium uitvoering.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.