Volkswagen Sharan 2.0 TDI 140pk BMT Highline (2011)

autoreview

Volkswagen Sharan 2.0 TDI 140pk BMT Highline (2011)

Signalement

UitvoeringSharan 2.0 TDI 140pk BMT Highline
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2016
KM-stand bij aanschaf122.000 km
KM-stand laatst269.246 km
Lezerswaardering: 18%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Fijne reisauto

  • 122.000 km

Ik kom uit een Passat station, dus ben al wel wat ruimte gewend. De Sharan biedt nog meer ruimte, wat ik nodig heb voor 4 kinderen en 2 hondjes. De auto rijdt echt mega lekker, in de bochten is hij natuurlijk wat minder strak met al dat gewicht. Zeker voor de vakanties een aanrader!!!

Paar kilometer verder.

  • 269.246 km

Heb inmiddels wat meer kilometer ervaring met deze auto. En ik moet zeggen, nog steeds top. Heerlijke auto. Kreeg wel last van wat kleine storingen de laatste tijd. Vooral het herkennen van de sleutel, het sluiten van de schuifdeuren en wat koplamp gedoe. Voor de eerste keer maar eens een nieuwe accu erin gezet (van het goede type) en wat denk je, storingen weg. Belangrijk dus dat je accu in goede conditie is met dit soort auto's.
De auto ook laten Chippen bij VAGtechniek, al bij 130000 km ofzo. Zeer de moeite waard. Auto rijdt veel soepeler, zeker inhalen op 80 en 100 km wegen. Daar ook gelijk de automaat laten aanpassen, later opschakelen en eerder terug, dus niet zo een laag toerental draaien. Veer comfortabeler, en beter voor je motor. Vanwege het hogere koppel ook de druk van de koppeling aangepast, maar dat moest.
Rij elk jaar met kar of caravan naar zuid Frankrijk, niet te voorzichtig, en dat trekt de dan met kinderen, honden, bagage en fietsen afgeladen auto zonder een centje pijn.
Bak schakelt nog perfect, wel elke 60d km olie en filters vervangen. Onderhoud wordt netje uitgevoerd.
Zeer prettige wagen dus, als je de ruimt nodig hebt.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.