Volkswagen Polo 1.9 TDI Highline (2003)

autoreview

Volkswagen Polo 1.9 TDI Highline (2003)

Signalement

UitvoeringPolo 1.9 TDI Highline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf78.000 km
KM-stand laatst100.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 100.000 km

Wat een verschil! Van mijn vorige auto (Polo 1.9 SDI) naar deze 1.9TDI Highline. Dit is echt een feest. De 100PK TDI van Volkswagen die ook in de Golf en Passat ligt, maar dan in deze Polo van slechts 1090kg. Ongelooflijke trekkracht. De highline uitvoering met cruise control, climatic, boardcomputer, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, alarm met interieurbewaking enz. maken het echt plezierig om in deze auto te rijden. Antraciet metallic lak met beige interieur geven luxe uitstraling.
Inmiddeld 4 jaar oud, overgenomen van leasemaatschappij met slechts 78000 kilometer gereden. Nog niet eens goed ingereden dus. Nog geen problemen gehad. Vorige week set winterbanden (Michelin Alpin A3) gemonteerd en nu ligt de auto nog beter als een blok op de weg.
Verbruik is zeer gunstig. Gemiddeld verbruik volgens boardcomputer is 5 liter per 100 kilomter. Bij flink doorrijden loopt het op tot 6 a 6,5. Zeer netjes.
Onderhoud heb ik nog niet gehad. Variabele onderhoudsintervallen dus auto geeft zelf aan wanneer dat nodig is, max. 50000km tussen de beurten.
Inmiddels is door de VW dealer een gratis roetfilter geplaatst.

Update 26-03-2008:
Inmiddels probleemloos de 100000 gepasseerd. Auto heeft bij 92000 een longlife beurt gehad bij de dealer waarbij niets bijzonders aan de hand was. Beurt wel iets duurder dan een normale (geen longlife) beurt maar aangezien je veel minder snel voor volgende beurt naar dealer hoeft is de prijs per km wel lager. Over paar weken de Continental zomerbanden er weer op.

Update 18-11-2008:
Auto verkocht bij kmstand 125000. Probleemloze auto geweest.
Nieuwe auto: Audi A3 2.0TDI

PROBLEMEN

  • 100.000 km

Geen.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Polo

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.